Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Zateplení panelových domů bez nutnosti rozebírat celou střechu!

02. 04. 2012 | Tisková zpráva


Polná, 28. března 2012. Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je specialistou na úspory energií, revitalizace bytových domů a foukané izolace a nabízí své služby po celé ČR s dopravou zdarma.

Nyní přichází se zajímavou nabídku pro obyvatele panelových domů, kterou mohou využít od 1. – 30. dubna 2012.

Díky zdokonalením strojů a postupů mohla společnost v loňském roce foukat minerální izolaci MAGMARELAX® do střech 30 metrových panelových domů bez nutnosti rozebírat celou střechu. Podařilo se jí zateplit domy, které mají až 12 poschodí.

Foukaná izolace MAGMARELAX® je vhodná do dutých střech, kam se pomocí několika revizních otvorů ve střeše nafouká rovnoměrná vrstva izolace. Minerál zaplní střechu tak, že nevzniknou tepelné mosty a izolace tak skutečně může plnit svou požadovanou funkci. Firma zajistí odborné otevření střechy a její následné uzavření. Stabilita firmy a zavedené ISO jsou zárukou vysoké kvality.

Foukaná minerální izolace MAGMARELAX® do dutin střech panelových domů nabízí svým klientům celou řadu předností. Mezi ty hlavní patří realizace bez lešení, rychlost a samozřejmě, ve srovnání s jinými způsoby zateplení, nízké náklady. Firma také zajistí odborné posouzení střechy, které provede zdarma a připraví kalkulaci.

Využijte akční nabídku na zateplení panelových domů foukanou izolací až do výšky 30 metrů a využijte slevu 12% do 30. dubna 2012.
Nabídka je určena nejen majitelům domů, ale také firmám, které hledají kvalitního subdodavatele.

Zákazníci mohou službu nezávazně objednat na www stránkách www.ippolna.cz nebo na bezplatné lince 800 100 533.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií