Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Začněte nový rok s úsporami

26. 01. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Zima ještě zdaleka neskončila a čeká nás ještě mnoho chladných dní a účtů za vytápění, které mohou nepříjemně překvapit. I tak však existuje způsob jak náklady na vytápění snížit chytrou investicí do zateplení domu.

Na základě propočtů o míře úspory tepla se jako velmi efektivní řešení ukázalo být zateplení stropu nebo střechy, kterými může běžně unikat až 30 % tepla. Vysokou oblibu si získává foukaná minerální izolace MAGMARELAX®. Tento vysoce kvalitní a prověřený způsob zateplení je výhodný zejména díky rychlé aplikaci, která se dá realizovat během 3 – 5 hodin a díky tomu dokáže pomoci s úsporami za vytápění doslova okamžitě. Dalším kladem MAGMARELAXU® je snadnost aplikace - před samotným izolováním není ani třeba vystěhovávat prostor či výrazněji narušovat chod domácnosti. MAGMARELAX® je možné aplikovat na volné otevřené plochy či nafoukáním do skulin a otvorů. Velkou výhodou této izolace je její nehořlavost a odolnost proti plísním a vlhkosti, což se příznivě odráží na její životnosti. Foukaná technologie zaručí, že se izolační materiál dostane opravdu všude a dokáže vyplnit každou skulinku.

Pro zákazníky je vedle kvality, tepelné propustnosti či zdravotní nezávadnosti důležitá také cena a návratnost investice. Ing. Radim Vaněk, jednatel společnosti IP Izolace Polná, výhradního dodavatele foukané minerální izolace MAGMARELAX®, k tomu říká: „Izolací stropu či střechy zabráníme až 30 % úniku tepla z budovy. Pokud se na to podíváme z finanční stránky je možno dosáhnout značných úspor a investice od 30 do 60 tisíc korun se nám navrátí během následujících 4 až 6 let.“

Společnost IP Izolace Polná připravila zájemcům o zateplení webové stránky www.dotaceprodum.cz. Protože ty mohou pomoci při plánování úspor energií a též obsahují informace o dotačním programu Zelená úsporám. Na tomto webu je zdarma k dispozici kalkulačka dotací ENERGYRELAX, aplikace, která dokáže spočítat cenu zateplení, výši tepelné úspory a také zda dosáhneme na dotace programu „Zelená úsporám“. „Výpočet z kalkulačky je v tuto chvíli pouze orientační, není tedy oficiálním podkladem pro žádání dotací. Je ovšem velmi přesný a dobře poslouží k vytvoření představy o nákladovém zatížení zateplení domu,“ dodává Ing. Radim Vaněk.

Tagy: Energie, Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Střecha, Izolace, Vytápění, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií