Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Za měsíc poputuje mobilní pasivní dům k novému majiteli

30. 08. 2012 | Tisková zpráva


Už jen měsíc zbývá do okamžiku, kdy mobilní pasivní domek získá nového majitele – dojde k tomu v sobotu 22. září přesně v 11:30. V tuto chvíli totiž vyvrcholí dražba, které se bude moci zúčastnit opravdu každý. Dražba bude probíhat online na Aukro.cz a začne již 12. září na vyvolávací ceně jedna koruna.

Za kolik se ve výsledku dům prodá, je zatím ve hvězdách. Můžete se však na vytvoření této ceny podílet a kdo ví, možná to budete právě vy, kdo se do domku nastěhuje. K tomu, abyste se mohli do dražby zapojit, Vám stačí účet na Aukro.cz a pak už nic nebrání tomu přihazovat. Chcete-li být o zahájení dražby informováni den dopředu e-mailem, stačí napsat na info@pasivnidomy.cz a do předmětu uvést „DRAŽBA“.


Pasivní dům, který vznikl v rámci veletrhu IBF  2012 v Brně. Foto: Centrum pasivního domu.

Dražený domek, který vyrostl za čtyři dny před zraky návštěvníků brněnského výstaviště, si mohli zájemci během léta prohlédnout v Národním stavebním centru, které se stalo jeho dočasným útočištěm. V září bude převezen do Prahy, kde budete mít další možnost si osahat jeho modřínovou fasádu, projít si jeho interiér a posedět v pohodlné sedačce.

Domek bude vystaven na pražském veletrhu For Arch 2012 od 18. září až do konce dražby v sobotu 22. září. Součástí doprovodného programu Centra pasivního domu budou jeho komentované prohlídky a návštěvníci budou moci využít bezplatné poradenství od odborníků z Centra pasivního domu a získat tak odpovědi na otázky týkající se pasivního bydlení, rekonstrukcí nebo draženého domku jako takového.

Závěrečnou půlhodinu dražby, kdy bude probíhat poslední přihazování, bude na veletrhu moderovat Eva Decastelo. Přijďte se podívat, jak to nakonec všechno dopadne.


Líbí se Vám tento pasivní dům? Pak se nezapomeňte zúčastnit jeho dražby a možná bude právě Váš! Foto: Centrum pasivního domu.

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií