Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Wienerberger hlavním partnerem Akce cihla

08. 06. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Wienerberger cihlářský průmysl, největší výrobce cihel, i letos podpořil Akci cihla 2010, a to jako hlavní partner její pražské sbírky. Letošní, v pořadí již 11. ročník odstartoval 1. června Dětským dnem s cihlou u stanice metra Anděl v Praze. Patrony akce jsou opět herečka Simona Stašová a houslový virtuóz Jaroslav Svěcený.

Výtěžek akce je určen na podporu projektů zaměřených na integraci lidí s mentálním postižením. Přispěje každý, kdo si na určeném prodejním místě zakoupí benefiční cihlu.


Ing. Roman Busta (první zprava) na slavnostním zahájení Akce cihla v Praze

Těší mě, že jsme i v nelehké době opět podpořili tak významnou událost, jakou je Akce cihla,“ říká ing. Roman Busta, ředitel prodeje a marketingu společnosti Wienerberger. „Pomáhat podobným projektům považuji za styl podnikání, který patří k společenské zodpovědnosti  lídra trhu,“ dodává Busta.

Letošní výtěžek z pražské sbírky Akce cihla bude využit na zakoupení a rekonstrukci objektu sloužícímu k rozšíření sociálně terapeutické dílny určené na výrobu nakládaných lahůdek, které se distribuují pod názvem Dobroty s příběhem. Benefiční cihly se pod koordinací občanského sdružení Portus Praha budou prodávat nejen v Praze, ale i na mnoha dalších místech po celé republice, kde jsou pořádány místními organizacemi. Výtěžek z regionálních akcí poputuje na místní projekty.

Tagy: Aktuálně, NazelenoPlus, Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií