Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Vyhrajte dovolenou v pasivním domě

09. 11. 2011 | Tisková zpráva


V rámci mezinárodní akce Dny pasivních domů máte jedinečnou příležitost zúčastnit se několika soutěží o dovolenou v pasivních domech.

Společnost ATREA s.r.o. do soutěže věnuje několik poukazů na víkendový pobyt pro celou rodinu v obytném souboru pasivních domů v obci Koberovy v atraktivní lokalitě v Českém ráji.

Jak se zapojit do soutěže?

  • Ve čtvrtek 10. listopadu 2011 sledujte televizní pořad Dobré ráno na ČT 1 a odpovězte na soutěžní otázku k tématice pasivních domů.
  • O víkendu 12. a 13. listopadu se zúčastněte akce Dny pasivních domů, pořádané společností ATREA v obytném souboru pasivních domů v Koberovech v Českém ráji, a doplňte kontaktní údaje do prezenční listiny.
  • Na Facebookových stránkách Centra pasivního domu.

Více informací o soutěžích a podrobné soutěžní podmínky naleznete na stránkách Centra pasivního domu, pořadatele soutěže.

Více informací o akci Dny pasivních domů v Koberovech v Českém ráji

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií