Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Výherci soutěže o E.On stavební kufříky

05. 01. 2010 | redakce Nazeleno.czNa konci roku jsme uspořádali ve spolupráci s portálem www.energieplus.cz soutěž o E.On stavební kufříky. Zde je pět šťastných výherců:

  • Pavel Hradsky, Modřice u Brna
  • Milan Holý, Zvole
  • Kateřina Uchytilová, Strážek
  • Věra Bydžovská, Hodonín
  • Lenka Trnková, Ústí nad Labem

Co se skrývá v E.ON Stavebním kufříku?

  • Solární kalkulačka, laserová vodováha, kapesní svítilna, zkoušečka-šroubovák,poznámkový blok, pracovní ochranné brýle, pracovní ochranné rukavice,pracovní ochranná čepice, pracovní odlamovací nůž, rolovací metr,otvírák na láhve,tužka, zapalovač, rýsovací křída

E.ON Stavební kufřík


Odhalte tajemství úspor energie a alternativních zdrojů na
www.energieplus.cz!

Tagy: Energie, Aktuálně, EnergiePlus+, NazelenoPlus, Poptávky (dotace), Dotace a úspory, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií