Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Vhodné řešení vytápění: Můžete ušetřit desetitisíce!

08. 04. 2011 | Tisková zpráva


Zvažujete-li, jaký způsob vytápění je v dnešní době nejvýhodnější z hlediska pořizovacích a provozních nákladů, jaké vytápění splní vaše náročné požadavky na snadnou a přesnou regulaci, bezhlučný a bezporuchový provoz s nulovými náklady na revize, opravy a údržbu, a které bude navíc příjemně hřát a dokonale splyne s interiérem, pak je pro vás ideálním řešením použití infrapanelů Wellina.

Sálavé vytápění infrapanely Wellina představuje využití nejúčinnějších principů předávání tepla do prostoru, dokonalé technické řešení a nejširší nabídku designového provedení na trhu. Infrapanely Wellina jsou vhodné zejména jako hlavní topný systém nejen pro novostavby – rodinné domy, ale jeho výhod využijete i pokud jej chcete používat jen jako doplňkové řešení vytápění.

Princip sálavého vytápění

Sálavé vytápění funguje na stejném principu jako léty prověřená kachlová kamna, obecně uváděná jako nejúčinnější topný systém svého druhu. Tento post si získala zejména díky převažující tepelné sálavé složce oproti konvekční.

Infrapanel jako zrcadlo, které topí a nerosí se. Vysouší prostory koupelen a zabraňuje vzniku plísní
Infrapanel jako zrcadlo, které topí a nerosí se. Vysouší prostory koupelen a zabraňuje vzniku plísní

Sálavé teplo totiž neohřívá přímo vzduch jako běžné radiátory, ale primárně stěny, strop i podlahu na teplotu o cca 1–2 °C vyšší než je teplota vzduchu. Vzduch se poté ohřívá až sekundárně od těchto povrchů. Výhodou je rovnoměrné prohřátí celé místnosti, dokonalá tepelná pohoda i při nižších teplotách vzduchu v místnosti a také permanentní vysoušení zdiva, zlepšující tepelně-izolační vlastnosti.

Infrapanely Wellina: Kvalita je důležitá

Infrapanely Wellina si dominantní pozici na trhu získaly svou moderní konstrukcí, použitými materiály a patentovanými výrobními postupy. Speciální karbonové vlákno (1) uložené v akumulačním jádru (2) zajišťuje vysokou účinnost a prakticky nulové hodnoty elektrosmogu podložené certifikáty IGEF. Emailová ocel na povrchu infrapanelů (3) má vysoký podíl sálání.

Hladký povrch umožňuje snadnou údržbu – infrapanely Wellina jsou tak vhodné i pro velmi prašná prostředí. Výroba infrapanelů je řízena certifikáty ISO 9001 a 14001 a další certifikace CE, RW TUV, GS, CSA, IGEF zaručují kvalitu exportovanou do více jak 30 zemí světa.

Pořizovací a provozní náklady: Návratnost investice již za 5 let!

Změnou principu topení z konvekčního na sálavé, dále vhodným umístěním v prostoru, zpřesněním regulace a zlepšením tepelné pohody je dokonale využito veškerého tepelného výkonu infrapanelů.

Infrapanel jako obraz, který má příkon 600 W a vytápí obytné prostory o rozloze až 35 m3
Infrapanel jako obraz, který má příkon 600 W a vytápí obytné prostory o rozloze až 35 m3

Cena pořízení vytápění infrapanely Wellina je zpravidla nižší než u plynového vytápění. Odpadá nutnost budování přípojky, odkouření, instalace radiátorů či podlahových teplovodních rozvodů a technické místnosti. S infrapanely máte nárok na přímotopnou sazbu D45d, kterou mohou využívat i ostatní elektrospotřebiče.

Pokud vás zajímají náklady na pořízení a provoz, kontaktujte společnost USby s.r.o., dovozce a prodejce infratopení Wellina a nechte si nezávazně a zdarma zpracovat cenovou nabídku na vytápění vašich prostor.

Kontakt:

USby s.r.o.
Na Svěcence 2494/2a, 193 00 Praha 9-Horní Počernice
Tel.: +420 608 366 737, +420 608 366 736
Web: www.usby.cz
E-mail: info@usby.cz

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Bydlení, Domácnost, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií