Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Veletrh Aqua-therm mění název na Voda-klima-vytápění. Proběhne na podzim

23. 05. 2013 | Komerční sdělení


Veletrh Aqua-therm mění svůj název na Voda-Klima-Vytápění (VKV). Dlouholetý pořadatel veletrhu Aqua-therm, agentura Progres Partners Advertising, se nedohodl na pokračování licence k užívání značky Aqua-therm. Ten tak v tradičním listopadovém termínu nahradí veletrh s novým názvem. Veletrh proběhne od 19. do 22. 11. 2013 společně s tematicky spřízněnými veletrhy For Electron, For EnergoFor Automation, které bude možné navštívit společně s VKV na jednu vstupenku. Řada návštěvníků bude mít i letos volný vstup na veletrh na zvláštní pozvání, tak jak tomu byla zvyklá v minulosti.

Aqua-therm Praha vystřídá v listopadovém termínu veletrh nový Voda-klima-vytápění.  Ten proběhne společně s tematicky spřízněnými veletrhy For Electron, For Energo a  For Automation. Všechny veletrhy bude možné navštívit společně na jednu vstupenku.

Velký důraz bude klást veletrh Voda-klima-vytápění na doprovodný program, který by měl být určen primárně odborníkům z praxe a na jehož tvorbě se budou podílet všechny významné odborné asociace, jež v minulosti pomáhaly stavět doprovodné konference veletrhu Aqua-therm. Na seminářích se bude hovořit např. o dotačním programu Nová zelená úsporám, zavedení povinných energetických štítků pro budovy nebo o závěrech pražského červnového kongresu Clima 2013.

Všechny novinky a informace o veletrhu jsou průběžně zveřejňovány na webových stránkách www.voda-klima-vytapeni.cz.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií