Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Vánoční dárek na poslední chvíli? Skládací elektrokolo od 4freetime!

14. 12. 2011 | Tisková zpráva


Lámete si hlavu s tím, co dát vašim milým pod stromeček? Pravda, moc času už nezbývá. Darovat elektrokolo od 4freetime ale určitě stihnete.

Modelová řada elektrokol české značky 4freetime se rozšiřuje o nové celoodpružené skládací elektrokola řady PRAKTIK. Důležitou informací je, že všechny modely jsou skladem.

Jaký model elektrokola vybrat?

Klasický model celoodpružené skládačky PRAKTIK je dostupný jak v bílé, tak ve stříbrné metalické variantě. Cena je 22 500 Kč.

Model PRAKTIK+ nabízí velmi pohodlné svezení na celoodpruženém stříbrném metalickém rámu, a přitom má tzv. nízký nástup, který ocení nejen senioři.

Model PRAKTIKBLUE je vyveden v nádherné modré metalické barvě a oproti standardnímu modelu PRAKTIK navíc nabízí LED ovládací panel, která vám umožní regulaci asistence motoru přímo z řidítek, a to vše za cenu 22 900 Kč.

PRAKTIK36 je osazen 36V motorem a baterií 36V/10Ah, která umožní prodloužený dojezd od 40 do 60 km. Navíc i zde na řidítkách naleznete LED ovládací panel. Kolo je v módní černé matné barvě. Cena tohoto modelu je 24 900 Kč.

Více informací nejen o těchto modelech elektrokol naleznete na webu www.4freetime.cz.

 

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

ekololudvíček16. 12. 2011 15:57
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií