Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Václavák bez aut a testovací dráha elektrokol

16. 09. 2011 | Tisková zpráva


Poprvé po mnoha letech se pražské Václavské náměstí ocitne bez automobilů. V něděli 18. září bude celé hlavní náměstí v Praze věnováno jenom pouliční zábavě a elektrokolům.

Přijďte si otestovat elektrokolo na Václavák!

Neděle 18. září, od 10:00 do 16:00 - Václavské náměstí v Praze mezi Jindřišskou a Můstkem.

V rámci akce „Václavák bez aut“ vznikne ve spodní části Václavského náměstí testovací zóna elektrokol včetně speciální rampy, která simuluje jízdu do kopce. Každý z kolemjdoucích si bude moci vyzkoušet jedno z 20 různých typů elektrokol a zjistit jak je tento typ dopravy po městě příjemný a rychlý.

Testovací dráhu elektrokol zajistuje ekolo.cz - člen mezinárodního projektu GoPedelec!, pod záštitou pražského primátora Bohuslava Svobody. 

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií