Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: V Praze se otevírá Cykloškola jízdy po městě

07. 03. 2013 | Komerční sdělení


Výrobce elektrokol značky AGOGS, pražská firma ekolo.cz, přichází s ojedinělým projektem Cykloškoly jízdy po městě. Zájemcům, kteří bydlí v Praze, nabízí ekolo.cz vytvoření ideální trasy pro cestu na elektrokole z místa bydliště do práce, či kamkoli jinam, a možnost si tuto trasu projet na elektrokole se školitelem – zkušeným městským cyklistou. Pro absolventy Cykloškoly společnost ekolo.cz poskytuje bezplatnou zápůjčku elektrokola, zaškolení jeho obsluhy a především nácvik komplikovaných situací v městském provozu, jako je bezpečný průjezd křižovatkou, křižování tramvajových kolejí, souběžná jízda na komunikaci, ale i správné volby parkování kola.

Po skončení jízdy získá každý absolvent Certifikát a také svou přesnou trasu do navigace či mobilního telefonu, nebo dokonce videozáznam celé trasy tak, aby ji dobře zvládnul v dalších dnech sám. Projekt je připravován ve spolupráci se serverem prahounakole.cz.
 
Jakub Ditrich z ekolo.cz dodává: „Elektrokolo je objektivně nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě. Nejčastějším argumentem proti jízdě na kole po Praze je nebezpečí ze strany řidičů automobilů. Jakmile si ale zvyknete jak se v provozu správně a předvídatelně chovat a naučíte se svojí ideální trasu, která se s auty potkává co možná nejméně, stává se elektrokolo nepřekonatelným nástrojem vaší osobní dopravy“.
Více informací o projektu a registraci jízdy můžete provést na adrese: www.cykloskola.cz.

Tagy: Doprava, Aktuálně, Hybridy a elektromobily

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií