Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Úspora až 80 % nákladů na ohřev teplé vody

15. 11. 2010 | Tisková zpráva


Úsporu až 80 % nákladů na ohřev teplé vody v domácnostech slibuje firma Soleg s.r.o., dodavatel solárních termických systémů a fotovoltaických technologií pro český trh.

Soleg: Špičkové fotovoltaické technologie

Všem zájemcům slibuje společnost prostřednictvím jednatele, pana Filipa Malána, nejen poradenství a konzultace zdarma, ale i zajištění profesionální montážní společnosti, pomoc s vyřízením žádosti o dotaci z programu Zelená úsporám, zajištění finančních prostředků ještě před obdržením peněz z programu.

Vynikajících výsledků dosahuje společnost Soleg s.r.o. kombinací solárních panelů od špičkových evropských výrobců  (R.E.C., GREENoneTech) spolu s ohřívači DZD Dražice, jehož výrobky se řadí mezi světově nejkvalitnější v daném segmentu. Řídící jednotka Hanazader a čerpadlová jednotka Lovato napomáhají k bezproblémovému a ekonomickému chodu celého systému.

Veškeré tyto i další komponenty, jako i celé sestavy, je možné detailně shlédnout v prostorech společnosti Soleg s.r.o., Čermíkova 60a, Plzeň.

Více informací se také dozvíte na http://www.soleg.cz.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Fotovoltaika, Bydlení, Domácnost

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií