Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Ušetřete třetinu za topení! Udělejte něco pro své děti i pro životní prostředí!

29. 09. 2011 | Tisková zpráva


Je úplně jedno, jestli máte rodinný dům nebo bydlíte v bytovce. Ušetřit za topení přece chce každý. A když šetřit, tedy pořádně! Zateplete ještě letos svůj dům. Zvolte nejefektivnější a nejlevnější způsob. Zateplete podlahu půdy foukanou izolací MAGMARELAX®ECO a ušetříte již tuto zimu 30% nákladů za energie.

"Zvolíte-li sněhobílou izolaci MAGMARELAX® ECO, získáte pro svou rodinu to nejlepší."

Jde o revoluční sněhobílou minerální izolaci, kladoucí důraz na ekologii. Již barva ukazuje na čistotu materiálu. Obsahuje pouze přírodní pojiva z rychle se obnovujících organických látek, neobsahuje žádné ropné produkty. Díky nižší energetické náročnosti při výrobě je vysoce šetrná k přírodě.

Nová foukaná minerální vlna MAGMARELAX® ECO je nejvhodnější pro zateplování podlahy na půdě. Aplikace je hotova během 3-5 hodin. Není nutno vystěhovat půdu a narušit chod domácnosti. Stačí pouze vytvořit několik otvorů napříč trámy v podlaze půdy a tam se minerální vata dopraví silnou hadicí z korby nákladního auta před domem. Bez silného hluku a téměř bezprašně. Kde není dutina k dispozici, je možno foukat také na otevřenou plochu. Technologie zaručí, že se izolační materiál dostane opravdu všude, vyplní všechny mezery a skuliny, kudy by jinak unikalo 30% tepla z budovy. Přesně podle fyzikálních zákonů. Teplý vzduch je lehčí a skulinku ve stropě většinou najde. Nebudete mít práci s úklidem, po realizaci zůstává objekt čistý. Investice je v řádu pouhých desítek tisíc. Návratnost nepřekročí 5 let i v případě, že by cena energií nenarostla. Poměr úspory v provozu k ceně investice nemá v oboru zateplování konkurenci. Nemáte-li hotovost, nevadí. Zateplíte na splátky. Dovedeme sjednat výhodný úvěr, kdy je výše splátek stejná jako vaše aktuální úspora za teplo.

Minerální vlna MAGMARELAX® ECO je příjemná na dotyk, nezapáchá a má velmi nízkou prašnost. Je nehořlavá, nesléhá a odolává plísním, hlodavcům i vlhkosti. Vyznačuje se vysokým stupněm ekologické udržitelnosti, jakého dosud nebylo dosaženo. Zlepšuje kvalitu vzduchu uvnitř objektů a tím také přispívá k zachování kvalitního životního prostředí. V tomto ohledu MAGMARELAX® ECO nastavuje vysoko laťku na trhu izolačních materiálů.

Zvolíte-li sněhobílou izolaci MAGMARELAX® ECO, získáte pro svou rodinu to nejlepší. Zvláště, máte-li doma malé děti nebo alergiky. Ale pozor! Jen do konce října také získáte slevu 20%! Protože jde o opravdu kvalitní materiál a ověřenou technologii aplikace, dostanete navíc prodlouženou záruku na 10 let! 

Navštivte stránky společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., pošlete nezávaznou poptávku.

Více informací na www.ippolna.cz.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií