Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Ušetřete tisíce za topení s IP Izolace Polná

16. 12. 2011 | Tisková zpráva


Český statistický úřad zveřejnil údaje o vývoji ceny energií. Za pět let stouply o plných 45%! Bydlení se stalo druhou nejvyšší položkou rodinného rozpočtu. Do roku 2030 předpovídají odborníci z IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. nárůst o dalších 85%, bez růstu DPH a spotřební daně. Skutečný nárůst tedy bude o desítky procent vyšší, bydlení bude na prvním místě v našich výdajích.

Jak to vidí odborníci IP IZOLACE POLNÁ?

Společnost IP IZOLACE POLNÁ pomáhá lidem šetřit náklady na energie. Zateplit je jediná cesta jak udržet cenu bydlení v přijatelných mezích. Teplo z bytu uniká stropem, proudí přes netěsnosti. Teplý vzduch je lehčí, stoupá a hledá skulinky, kudy ven. To představuje až 30 % celkových ztrát nemovitosti.

Řešením je izolace stropu izolací MAGMARELAX®

Čedičová izolace MAGMARELAX® je přírodní vata. Nesléhá, má dlouhou životnost. Dokonale tepelně izoluje, odolává vlhkosti i plísním, nehoří.

Aplikuje se foukáním do meziprostor půdy nebo na volnou plochu. To umožní dokonale utěsnit i nejmenší skuliny. Hadicí se žene materiál do izolovaného prostoru, za provozu domácnosti. Není třeba vyklízet půdu. Nenadělá se nepořádek, hotovo je během pár hodin. 

A jak vypadá ekonomika?

Aplikace nezatíží rodinný rozpočet. Zateplete na splátky! Úvěr lze ve spolupráci s firmou IP IZOLACE POLNÁ určit tak, že splátka je stejná jako úspora za topení. Návratnost je 5 let i kdyby nedošlo ke zdražení ani zvýšení DPH.

Akční nabídka

Zateplíme váš dům za 3 hodiny! Pošlete poptávku v následujících dnech, stihneme to do 15. ledna 2012! Technik vás bude obratem kontaktovat, prohlédne dům a naplánuje realizaci. Zateplíte za loňské ceny s nízkou sazbou DPH a připravíte se na lednové zdražení energií.

Nabídka „zmrazení DPH“ platí do 15. ledna 2012 nebo do vyčerpání skladových zásob.

Více informací na www.ippolna.cz nebo na bezplatné lince 800 100 533

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií