Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Ušetřete až 50 % při koupi stavebních materiálů

16. 05. 2012 | Tisková zpráva


Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu? Pak vám „padnou do noty“ výroční slevy na stavební materiály ve výši až 50 %! KM BETA, největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva a navíc maltových a omítkových směsí, totiž letos slaví sto let od zahájení výroby vápenopískového zdiva v Bzenci na Hodonínsku a jako dárek garantuje stovce prvních zákazníků mimořádné slevy: 20 % na vápenopískové zdivo SENDWIX, 30 % na betonovou střešní krytinu a dokonce 50 % na nové maltové a omítkové směsi PROFIMIX!

Jednotlivé slevy lze uplatnit při objednávce všech 3 komodit najednou. Na stavbě tak můžete výrazně ušetřit a navíc získat kvalitní materiály pro hrubou stavbu od jediného osvědčeného dodavatele. Vyzkoušejte i aktuální novinku, prvek SENDWIX THERM pro minimalizaci tepelných mostů mezi stěnou a základovou konstrukcí, případně stěnou suterénu stavby. Nový prvek je vyroben s využitím speciální příměsi, která zvyšuje tepelný odpor o 50 %, a používá se jako první zakládací řada zdicích prvků.


Realizace KMB SENDWIX.

Další novinkou je taška kabelových prostupů pro profesionální, spolehlivé a bezpečné vedení kabelů skrz střešní plášť. Taška je součástí kompletního střešního systému KM BETA. První betonové doplňky představila společnost KM Beta a. s. již více než před dvěma lety (taška odvětrací a anténní). Od té doby se staly běžnou součástí realizovaných střech a postupně nahrazují plastové varianty. Mají totiž oproti nim spoustu předností, především podstatně delší životnost. KM BETA je jediným výrobcem betonových střešních doplňků na trhu.

Více na www.kmbeta.cz, případně i na stránkách jednotlivých systémů (www.sendwix.cz, www.kmb-profimix.cz) nebo na infolince: 800 150 200. Prodej za trvale výhodné ceny na www.shop.kmbeta.cz.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií