Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Ušetřete až 30 943 Kč při pořízení tepelného čerpadla

15. 08. 2011 | Tisková zpráva


Při příležitosti představení nového tepelného čerpadla vzduch/voda DHP-AQ přichází společnost Danfoss se speciální slevovou akcí v období od 1. 9. do 31. 10. 2011.

Podzimní akce Danfoss: 10% sleva z ceníkových cen

Při koupi tepelného čerpadla DHP-AQ nebo jakéhokoli jiného tepelného čerpadla společně s řídicím systémem spotřeby tepla living by Danfoss dostanete navíc slevu 10 % z ceníkových cen bez DPH.

V chystané podzimní akci je tak možné získat například slevu 30 943 Kč při koupi DHP-AQ Maxi v kombinaci s centrální jednotkou Danfoss Link CC a jednotkou Danfoss Link HC pro podlahové vytápění.

Tepelné čerpadlo DHP-AQ: Až 75% úspory energií

Nové tepelné čerpadlo vzduch/voda DHP-AQ vám může přinést až 75% úsporu energie. A to není zdaleka všechno. Tepelné čerpadlo Danfoss je jednoduché, tiché a provozně bezproblémové.

DHP-AQ vyniká mimořádnou schopností vytápět váš domov při venkovní teplotě až do -20 °C. Celkově poskytuje nejlepší výkonnost pro všechna roční období, jaká je na trhu k dispozici.

Podrobnosti naleznete na webových stránkách www.cz.danfoss.com.

Tagy: Energie, Aktuálně, Tepelná čerpadla, Vytápění, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií