Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Unikátní cihly EVOTON - standard už i na Slovensku

24. 09. 2012 | Tisková zpráva


Pokud chcete svůj dům postavit z kvalitního materiálu, který vydrží opravdu dlouho a navíc vám přinese značnou finanční úsporu, vitální broušená cihla EVOTON je tou správnou volbou. Předností této cihly je zabudovaná minerální vata Rockwool, díky které není nutné řešit dodatečné zateplení objektu a mimo to plní funkci zvukového izolantu. Navržením jedinečné kapilární struktury cihlového střepu a využitím speciální hydrofobní úpravy minerální vaty cihly EVOTON dokonale odvádí vodu. Samozřejmostí je nehořlavost a paropropustnost. Kombinace všech těchto vlastností pak vytváří zdravé a příjemné prostředí vašeho domova.

Cihly EVOTON jsou na českém trhu standardem pro pasivní a nízkoenergetické domy. Tento fakt jistě vychází z již několikaleté a velmi úspěšné spolupráce společnosti Readymat s.r.o. s významnou německou cihelnou TGF Ferdinand ERBERSDOBLER, z jejichž dílny tyto unikátní cihly pocházejí. Plánované uvedení cihly EVOTON i na slovenský trh urychlil zvýšený zájem slovenských stavebníků o tuto jedinečnou cihlu. Ti při manipulaci oceňují především jejich nízkou hmotnost, která napomáhá rychlé a přesné zpracovatelnosti. Stejně jako u nás se tak i na Slovensku cihly EVOTON staly běžnou součástí výstavby energeticky úsporných domů. Spokojenost s tímto kvalitním výrobkem dokládá výstavba hned několika domů v Trnavě najednou.

Více informací o tomto produktu naleznete na stránkách společnosti Readymat s.r.o. – výhradního distributora cihel EVOTON do ČR a SR - www.evoton.cz.

 

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií