Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Udělejte si vánoce v předstihu - u HAAS+SOHN Rukov je to možné

15. 11. 2011 | Komerční sdělení


Nechce se Vám čekat až na Štědrý večer? Udělejte si radost a nadělte si dárky už nyní. Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o., přední český výrobce krbových kamen a krbových vložek, připravila v předvánočním čase akční nabídku. U vybraných modelů krbových a kachlových kamen můžete získat slevu či dárek v podobě příslušenství ke krbovým kamnům!

V nabídce jsou např. kachlová kamna LUGANO  – původní cena 22 990 Kč, nyní 19 990 Kč, na výběr jsou kachle ve čtyřech barvách. Ke krbovým kamnům GRAND MAX s výměníkem získáte ZDARMA velký koš na dřevo s nářadím v hodnotě 2 175  Kč. Ke kamnům PESCARA dostanete sklo pod kamna v hodnotě 850 Kč také ZDARMA. Podrobnější nabídku naleznete zde.

 

Nabídka je časově omezena a platí pro období od 12.11. do 16.12.2012 (nebo do vyprodání zásob)!

 

Objednávky či doplňující informace získáte na:

Tel.: 412 332 353

Email: odbyt@haassohn.com

www.haassohn-rukov.cz

 

Tagy: Aktuálně, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií