Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Také ve 4. čtvrtletí 2010 bude plyn od Skupiny ČEZ nejlevnější

02. 09. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Skupina ČEZ úspěšně nabízí zemní plyn domácnostem, které tak mají přístup k výhodným cenám plynu. Ceny plynu nezvýší ani v závěru roku. Také ve čtvrtém čtvrtletí bude totiž ČEZ dodávat plyn o více než 9 % levněji než RWE a o 10 % levněji než E.ON. ČEZ tak plní svůj slib minimálně 5% slevy proti cenám dodavatele, který je na daném území dominantní.

Dodávky plynu od ČEZ si pořídilo 20 000 zákazníků

Jen za první dva měsíce prodejní kampaně plynu získala Skupina ČEZ více než 20 000 nových zákazníků. Nabídkou levného plynu nejvíce zaujala v západních Čechách a v Moravskoslezském kraji.

Zákazníci si uvědomili, že změnou dodavatele mohou za rok ušetřit i několik tisíc korun. Oceňují také jistotu dodávek od největší energetické společnosti ve střední a jihovýchodní Evropě, a také to, že nyní mohou mít jen jednoho dodavatele energií, který má navíc tradičně nejlepší zákaznický servis.

Přechod ke Skupině ČEZ je jednoduchý

Podrobné informace o nabídce získají zákazníci na zákaznické lince 840 840 840. Smlouvu o dodávkách plynu mohou uzavřít na 24 zákaznických centrech Skupiny ČEZ anebo korespondenčně pomocí internetového formuláře. Přechod ke Skupině ČEZ je pro zákazníky maximálně jednoduchý. Veškeré administrativní úkony spojené se změnou dodavatele za ně vyřídí pracovníci Skupiny ČEZ.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Bydlení, Domácnost, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií