Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Stavba nízkoenergetické dřevostavby na vlastní oči

18. 10. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Nenechte si ujít den otevřených dveří přímo na stavbě nízkoenergetické dřevostavby. Máte jedinečnou příležitost vidět na vlastní oči, jak rychle roste masivní celodřevěná konstrukce domu ze stavebního systému NOVATOP. Připravena je jen základová deska. Brzy ráno přijede kamion s komponenty NOVATOP a dál uvidíte… Na vaše dotazy budou připraveni odpovídat specialisté NOVATOP!

Kdy? 21. října od 8:00 hod. ráno
Kde? Veřovice u Nového Jičína
(ve středu obce za kostelem)

Jedná se o dvoupatrový rodinný dům se sedlovou střechou.  Na konstrukci obvodových stěn budou použity masivní dřevěné stěnové komponenty NOVATOP SOLID tl. 84 mm (cca 190 m2), vnitřní stěny tl. 62 mm (cca 155m2), strop bude z žebrových komponentů NOVATOP ELEMENTS 220 mm (cca 85 m2) částečně v pohledové kvalitě a s vápencovým vsypem pro snížení přenosu hluku mezi patry. Střecha bude provedena s klasickým krovem.

NOVATOP: Řešení pro úsporné stavění

NOVATOP je moderní a vysoce efektivní řešení pro energeticky úsporné stavění a ekologické bydlení. Jedná se o ucelený stavební systém z velkoformátových panelů, který je zárukou přesné, jednoduché a rychlé výstavby, a to bez ohledu na roční období. NOVATOP je skutečně masivní dřevo! Celý systém se vyrábí v České republice převážně z českého dřeva, vyvinut a ověřen byl ve Švýcarsku.

Tento dům staví Certifikovaný NOVATOP partner, společnost Dřevostavby-MC.

Více informací naleznete na www.novatop-system.cz

Použité fotografie jsou ilustrační z jiné realizace.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Nízkoenergetické domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií