Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Pozvánka na křest knihy a ochutnávku hmyzích specialit

22. 05. 2009 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozvánka na křest knihy a ochutnávku hmyzích specialit

Návštěvníci Ekologických veletrhů Brno (Watenvi, Vodka) budou mít příští týden na brněnském výstavišti ojedinělou možnost setkat se s entomofágií.

Na stánku poradenského centra EnviWeb se totiž uskuteční ve středu 27.5. křest knihy Ing. Marie Borkovcové, Ph.D., a jejích kolegů "Kuchyně hmyzem zpestřená" a DVD "Máme rádi hmyz.. na talíři" spojená s ochutnávkou hmyzích specialit připravovaných šéfkuchařem Petrem Ocknechtem, který se na přípravu hmyzu v kuchyni dlouhodobě specializuje.

Akce bude zahájena v 11 hodin na stánku č. D44 a návštěvníci budou mít možnost si zakoupené knihy i DVD (za veletržní ceny) nechat podepsat přímo od autorů.

"Spojení ekologických veletrhů s entomofágií není náhodné a vychází z myšlenky, že hmyz je ryze ekologickou potravinou a tím i pokrmem budoucnosti" sdělil RNDr. Miroslav Kubásek, Ph.D. z pořádající firmy EnviWeb s.r.o.

Podrobný program akce je k dispozici na adrese www.HmyzNaTaliri.cz

 

Související články

Tagy: Ze světa, Události, Tiskové zprávy, Aktuálně, NazelenoPlus

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií