Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Poradenská centra pro suchou výstavbu SFIC

29. 10. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Pilotní projekt poradenských Center pro suchou výstavbu SFIC – speciální poradenství a služby ve stavebninách Raab Karcher odstartoval před dvěma lety. Projekt vznikl na základě požadavků zákazníků, kteří chtěli nejen koupit vše pro stavbu sádrokartonových konstrukcí, ale potřebovali poradit i s návrhem řešení a montáží.  Stále rostoucí počet zájemců o služby Center potvrzuje, že individuální přístup ke každé zakázce se osvědčil.

Centra SFIC: Kompletní sortiment sádrokartonových systémů

Od začátku roku 2009 se do projektu zapojilo 11 vybraných obchodů společnosti Raab Karcher z celkových 50 působících v ČR a nabízí svým zákazníkům nad rámec stávající nabídky stavebnin, střech, obkladů a dlažeb, nářadí apod., také velmi úzkou specializaci na materiály pro suchou výstavbu a technické poradenství.

Zákazníci najdou v Centrech pro suchou výstavbu SFIC ucelený sortiment sádrokartonových systémů včetně kompletního příslušenství, tepelné izolace, sádrokartonových a akustických minerálních podhledů z koncernové nabídky Saint-Gobain, tedy značky Rigips (sádrokartonové systémy), Isover (minerální izolace).

Centra SFIC poradí laikům i odborníkům

Vyškolení pracovníci poskytují technické poradenství pro laiky i profesionály. Každý příchozí získá nejen ucelený přehled o systémech suché výstavby, ale i o všech posledních inovacích. Součástí služeb jsou i návrhy řešení, cenové nabídky, kalkulace spotřeby materiálu, zajištění dopravy i doporučení prověřené realizační firmy.

Od ostatních stavebnin se liší tím, že jejich skladová zásoba v suché výstavbě je podstatně větší a zákazník v prodejnách nalezne vzorky dodavatelů a ukázky realizací. Novým, ale i stávajícím zákazníkům by měla tato obchodní síť usnadnit nákup především svým aktivním přístupem a servisem. Obchodní zástupci projektu SFIC mají sice sídlo ve vybraných městech, ale fungují v rámci celé republiky.

O projektu SFIC v ČR

SFIC je síť prodejen specializovaných na suchou výstavbu, která vznikla a v současné době působí ve Francii pod křídly mateřského koncernu Saint-Gobain. Od začátku roku 2009 se do projektu SFIC (zkratka pochází z francouzského Société de commercialisation de Fourniture pour l’Industrie et la Construction, česky Obchodní společnost pro potřeby v průmyslu a stavebnictví) zapojilo 11 vybraných obchodů Raab Karcher z celkových 50 působících v ČR. Více informací naleznete na www.sfic.cz

O společnosti Raab Karcher

Síť prodejen Raab Karcher  je největším velkoobchodním distributorem stavebních materiálů v ČR. Raab Karcher patří do koncernu Saint-Gobain, který je evropskou jedničkou v prodeji stavebních materiálů a provozuje několik významných sítí velkoobchodů i maloobchodů po celé Evropě. Více informací na www.staviva.cz

O společnosti Saint-Gobain

Saint-Gobain Group patří mezi světové lídry v Habitat* a ve výrobě stavebnin. Saint-Gobain vytváří, vyrábí a distribuuje stavební materiály. Skupina nabízí inovativní řešení pro splnění klíčové výzvy naší doby: růst, úspory energie a životní prostředí. Společnost byla založena v roce 1665 ve Francii pod názvem Saint-Gobain a dnes patří mezi 100 největších průmyslových podniků světa. Skupina působí ve více než 60 zemích a zaměstnává více než 191 500 lidí. Obrat společnosti Saint-Gobain za rok 2009 byl 37,8 mld. euro. V České republice působí od roku 1993, zaměstnává přes 4 000 pracovníků.

Aktivity Saint-Gobain se soustřeďují do čtyř obchodních sektorů – inovační materiály (výroba skla pro stavebnictví a automobilový průmysl, výroba vysoce výkonných materiálů jako sklo, textil, abraziva), stavební výrobky sektoru (výroba z minerální vlny, sádrokartonu, malty a omítky, litinové potrubí pro odpadní vody a kanalizace), distribuce stavebních materiálů (4 000 prodejen v Evropě) a sektor balení (výroba skleněných lahví a sklenic).

*Habitat pro Saint-Gobain znamená budovy, prostory nebo prostředí, v nichž lidé žijí, pracují nebo tráví svůj čas.

Související články

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií