Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Národní divadlo je podle EU ekologické

08. 01. 2009 | Tisková zpráva


Tisková zpráva

Evropský komisař pro energetiku a dopravu Andris Piebalgs včera ocenil ekologičnost pražského Národního divadla a předal plaketu evropského programu GreenLight jejímu řediteli Ondřeji Černému. Mezinárodní program GreenLight zahájila v roce 2000 Evropská komise na podporu rozšíření energeticky úsporných osvětlovacích systémů.

Organizátorem programu GreenLight v České republice je SEVEn, Středisko pro efektivní využívání energie, o.p.s., které je zároveň autorem projektu úspor energie osvětlení budov Národního divadla v Praze.

Projekt energeticky úsporného osvětlení navazuje na projekt celkové modernizace energetického hospodářství v budovách Národního divadla metodou EPC.  Tento projekt snížil celkovou spotřebu energie o 26,7 % oproti původním nákladům. Dalším pokračováním tohoto projektu je instalace fotovoltaických článků na střeše provozní budovy ND.

Související články

Tagy: Energie, Dům a zahrada, Ze světa, Události, Tiskové zprávy, Aktuálně, Solární energie, Osvětlení, NazelenoPlus, Politika, Bydlení

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií