Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Konečně exkluzivní vzhled pro standardní radiátory

18. 10. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Jako naprostou novinku představujeme nový design termostatických hlavic s upevněním na ventily M30x1.5, RAX-K. Tato hlavice je dostupná ve dvou provedeních: bílá RAL 9010 a chrom. Hlavice RAX-K nabízí regulaci teploty od 8 do 28 oC.

Nová designová termostatická hlavice RAX-K má stejný vzhled jako provedení RAX. Navíc však zahrnuje převlečnou matici pro montáž hlavice k ventilovému tělesu jiných výrobců než Danfoss, podobně jako termostatická hlavice Danfoss RAE-K.

Hlavice RAX-K je účinná a dekorativní

V září 2010 Danfoss představil novou termostatickou hlavici RAX-K, jako nedílnou součást Designové řady  X-tra collection. RAX-K je designová termostatická hlavice s kapalinovým čidlem, určená pro radiátory s moderním designem s připojením M30x1.5 mm. Termostatická hlavice má kompaktní a elegantní design. Lze ji použít se všemi ventily, které mají připojení M30x1.5 (např. Heimeier, Oventrop, Honeywell,  Siemens a dalších výrobců). RAX-K se dodává v chromovém nebo bílém provedení (RAL 9016).

Tato hlavice jistě potěší ty, kteří mají náročné požadavky na design interiérů koupelen a reprezentačních místností. Regulační rozsah 8 až 28°C je stejný, jako u ostatních hlavic designové řady  X-tra collection. RAX-K je nyní k dispozici všem odběratelům a zákazníkům ve všech velkoobchodních skladech po celé ČR. Termostatická hlavice RAX-K je vhodná jak pro radiátory s integrovaným ventilem, tak pro žebříková topná tělesa.

Hlavice RAX-K byla oceněna prestižním mezinárodním oceněním za průmyslový design IF Awards. Hladký povrch termostatické hlavice vypadá velmi dobře v koupelnách a na dekorativních radiátorech. Barevné provedení je dostupné pro většinu designových radiátorů a žebříkových otopných těles.

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Bydlení, Domácnost, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií