Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: E.ON věnuje milióny postiženým povodněmi

05. 08. 2009 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Energetická společnost E.ON věnuje téměř 4 miliony korun na zmírnění následků  povodní a záplav svých zákazníků. Každé prokazatelně postižené domácnosti, která se o dar přihlásí do konce srpna letošního roku, bude poskytnut dar ve výši 3.500 Kč. O možnosti získat dar se občané postižených obcí dozví na internetových stránkách společnosti www.eon.cz a prostřednictvím starostů obcí, které naše společnost o této pomoci aktivně informuje.

3 500 Kč je částka, představující desetidenní náklady na provoz vysoušeče

„Již během povodní samotných jsme se snažili v součinnosti s ostatními složkami Integrovaného záchranného systému pomáhat přímo v nejkrizovějších oblastech a naši montéři strávili mnoho hodin intenzivní prací na zprovozňování našeho zařízení. Vedle okamžité pomoci, kterou jsme věnovali Jihočeskému krajskému úřadu na povodňové konto, nyní tuto pomoc poskytujeme přímo samotným povodní postiženým občanům,“ vysvětlil mluvčí společnosti E.ON Vladimír Vácha. A proč právě částka 3.500 korun na domácnost? „Právě tato částka představuje zhruba průměrné náklady na spotřebu elektřiny na nepřetržitý chod jednoho vysoušeče po dobu 10 dní. Je to podle nás nejspravedlivější možný model. Pokud bychom totiž poskytli slevu ve výši určité spotřeby, zákazníci v různých produktech dodávky elektřiny z důvodu odlišné ceny za MWh by získali různou výši daru, přesto že byli například postiženi stejně“ doplnil mluvčí E.ON.

Finanční pomoc se týká  zákazníků společnosti E.ON Energie a  vztahuje se výhradně na domácnosti a rekreační objekty, tedy na stavby určené k bydlení. Do pomoci tedy nejsou zahrnuty zahrady, samostatné garáže, apod. Letní povodně postihly v distribuční oblasti energetické společnosti E.ON zejména povodí řek Lužnice, Nežárky, Malše a Vltavy na území jižních Čech a Jihlavy, Dyje a Moravy na území jižní Moravy.

Související články

Tagy: Energie, Ze světa, Tiskové zprávy, Aktuálně, Energetika, EnergiePlus+, NazelenoPlus

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií