Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: E.ON od září výrazně zlevní elektřinu - až o 12 %!

02. 09. 2009 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

I když zlevnění elektřiny lze očekávat až od 1. ledna 2010, kdy energetické společnosti nabízí nové ceníky svých produktů, mohou zákazníci energetické společnosti E.ON profitovat z klesajících burzovních cen elektřiny již nyní.

Zájemci, kteří od září letošního roku uzavřou smlouvu na dodávku v nových produktových řadách pro domácnosti ElektřinaTrend a pro podnikatele PowerTrend, budou mít od okamžiku uzavření smlouvy ceny dodávky elektřiny zhruba o 12 % nižší, než je cena v produktech stávajících. Nové produkty energetické společnosti E.ON v sobě totiž odrážejí aktuální vývoj cen elektřiny na velkoobchodním trhu.

Cena, za kterou elektřinu nakupují dodavatelé elektřiny, je nyní v České republice nižší než na konci loňského roku. Energetická společnost E.ON chce proto svým zákazníkům umožnit z tohoto vývoje profitovat,“ vysvětlil předseda představenstva akciové společnosti E.ON Energie, Mi-chal Šafář. Zákazníci mohou snížit své náklady na elektřinu již ode dneška a nemusejí čekat na začátek nového roku, kdy E.ON očekává snížení cen proti roku letošnímu. Tento nový princip stanovení cen současně v praxi znamená, že kdo uzavře smlouvu kupříkladu v měsíci září, bude mít tuto cenu fixovanou po celou dobu trvání smlouvy, bez ohledu na případný nárůst ceny elektřiny.

E.ON tak pokračuje v rozšiřování nabídky produktů a služeb. Před nedávnem například uvedl do provozu systém elektronické fakturace, který zjednodušuje fakturační systém pro zákazníky a poskytuje jim pohodlnou a snadnou úhradu poplatků za elektřinu. Dalším krokem bylo zjednodušení samotných faktur, které jsou nyní podstatně srozumitelnější. „Učinili jsme tak především na základě požadavků klientů,“ uvedl mluvčí společnosti E.ON, Vladimír Vácha.
 
Zákazníci, kteří projeví o novou produktovou řadu zájem, naleznou více informací na internetových stránkách společnosti www.eon.cz, nebo mohou kontaktovat Zákaznickou linku na čísle 840 111 333.

Související články

Tagy: Energie, Ze světa, Aktuálně, Energetika, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Předcházelo zdraženíMarie07. 09. 2009 23:00
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií