Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Dahon na veletrhu Eurobike představil nové skládací kolo los P7

16. 10. 2009 | Tisková zpráva


Tváří nové řady kompaktních full-size skládaček Dahonu, která nese název Ios, byl do této chvíle zejména Dahon Ios XL. Na veletrhu Eurobike ale největší světový výrobce skládacích kol odhalil fotky druhého modelu řady: skládacího kola Dahon Ios P7.

Technologické řešení řady Ios stihlo jen několik týdnů od oficiálního uvedení vzbudit velké pozdvižení mezi cyklisty, kteří jej viděli na veletrzích Eurobike nebo Interbike. Model Ios XL se například na Eurobiku stál jedním z osmi produktů, které získaly cenu iF Gold Award. Obrázky Dahonu Ios P7 však dávají tušit, že ani tento model za XLkem coby vlajkovou lodí příliš nezaostal.

Dahon Ios P7 je plnohodnotné 24palcové skládací kolo, které však po složení zabere místa stejně asi jako 20palcová skládačka. Je vybaveno sedmi rychlostmi a svojí stavbou napovídá, že se stane oblíbeným zejména při dojíždění do práce. Jako u celé řady jsou rozvor kol, geometrie posezu a celkové jízdní vlastnosti totožné s koly plnohodnotných velikostí. Ios P7 bude navíc disponovat všemi vychytávkami, které tento rok Dahon představil. Patří mezi ně například patentovaný systém nastavitelného a zároveň i skládacího představce Andros, který se během chvilky přizpůsobí výšce nebo stylu jízdy kteréhokoliv cyklisty, pumpička v sedlovce, osvětlení Valo zabudované do představce či dynamo v předním náboji. Chybět nebude ani možnost nabíjení mobilních telefonů, GPS a všech dalších přístrojů, které pro napájení využívají USB port.

Na českém trhu bude řada skládacích kol Ios představena v listopadu na veletrhu Bike Brno (Sport Life). Na základě zájmu českých zákazníků ji pak firma AZUB BIKE, výhradní dovozce skládacích kol Dahon do ČR, uvede v roce 2010 do prodeje na českém trhu.

Související články

Tagy: Aktuálně, Technologie

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií