Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: TZ: Bronzový olympionik Magál zvolil dřevostavbu

12. 04. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÉ ZPRÁVY

Pasivní, nízkoenergetické domy jsou stále více „in“ a tak i Jiří Magál, olympijský bronzový medailista mužské štafety v běhu na lyžích z Vancouveru 2010, zvolil pro své nově budované obydlí dřevostavbu od VESPER HOMES z masivních celodřevěných panelů NOVATOP. Důvody, které ho vedly k tomuto rozhodnutí, shrnul následovně:

"V první řadě je to pocit z prostředí uvnitř dřevostavby. Je v ní daleko příjemnější klima než ve zděných domech. Dřevo působí daleko tepleji než klasická zeď. Důležitá je pro mne i celková energetická nenáročnost dřevostavby a její šetrnost k životnímu prostředí. Dřevostavbu také vytopíte mnohem rychleji než běžný zděný dům. Rychlost výstavby, i když v mém případě až tak podstatnou roli nehraje, znamená zkrácení starostí se stavbou na minimum. A bezprašná a bezodpadová technologie a vysoký stupeň recyklovatelnosti jsou dalšími plusy.“

Osobně se setkat s Jiřím Magálem a získat jeho podpis můžete na AUTOGRAMIÁDĚ v rámci stavebního veletrhu IBF v Brně, 15.4. a 16.4.2010 mezi 10-16 hod. ve stánku VESPER HOMES (Dřevěné konstrukce ŠOPÍK s.r.o.), hala V - stánek 39.

Dřevostavby jsou nejaktuálnějším trendem v energeticky úsporném stavění a ekologickém bydlení. Značka VESPER HOMES je uceleným stavebním řešením z masivních velkoformátových panelů ze dřeva, který vytváří bezpečnou, stabilní a skutečně celodřevěnou konstrukci bez tepelných mostů. Použitá konstrukce z NOVATOP je zaručeně vzduchotěsná, difúzně otevřená, má mimořádné tepelně izolační, akustické i protipožární vlastnosti. VESPER HOMES – to je přesná, jednoduchá a rychlá výstavba bez ohledu na roční období. Propracovanost systému umožňuje navrhovat moderní a nápadité projekty, architektům a investorům nabízí svobodu a možnost individuálního řešení.


Kontakt:

VESPER FRAMES s.r.o. a obchod. značka VESPER HOMES - certifikovaný partner NOVATOP
http://vesperhomes.jdem.cz/ 

Michal Šopík
sopikm@vesperhomes.cz
tel.: +420 595 172 552

Navštivte nás na veletrhu IBF, ve dnech 13. - 17. 4. 2010 v Brně, expozice - hala V, stánek 39

Související články

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Okna a dveře, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií