Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Tuhá zima zvyšuje zájem lidí o zateplování

18. 02. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Loňské počasí ovlivňuje zákazníky při rozhodnutí o letošní investici do zateplení

Z praxe firem vyplývá, že spotřebitelé se často rozhodují na základě pocitů, které vycházejí z předchozí zkušenosti, aniž by kladli velký důraz na současnou situaci. Zejména počasí je jedním z faktorů, které ovlivňují spotřebitele při větších investicích, jako je třeba pořízení si bazénu či zateplení domu.

Trh s venkovními bazény je paradoxně ovlivněn loňským počasím. Pokud bylo loňské léto horké a dlouhé, mohou obchodníci s bazény tento rok očekávat nárůst poptávek a to nehledě na to, zda budou meteorologové předpovídat teplé či studené počasí pro toto léto. Lidé zkrátka reagují na silné vjemy, jako je třeba právě počasí, s určitým zpožděním.

Stejná situace je na trhu s izolacemi domů. „Lidé na začátku zimy opravdu reagovali vlažně,“ potvrzuje Ing. Radim Vaněk, jednatel společnosti IP Izolace Polná, výhradního dodavatele foukané minerální izolace MAGMARELAX®, a dodává: „Ještě v půli prosince byl zájem o zateplení stropů standardní jako každý rok. Největší změnu jsme zaznamenali v lednu. Lidé nám tvrdí jak dlouhá a velmi studená zima letos je a kolik už protopili. Zateplení domu vnímají nejen jako dobrou a rychlou ochranu proti zimě, ale hlavně tím omezí výdaje za topení.“ Čísla ostatně mluví sama za sebe. „Vloni se na nás během měsíce ledna obrátilo o pomoc 580 majitelů domů. Letos to bylo 748 lidí. To je nárůst zhruba o 30%.“, doplňuje Vaněk.

Tagy: Energie, Aktuálně, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Vytápění, Ceny energií, Stavební materiál, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií