Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Třetí ročník přihlášek na stipendia Amerického fondu ve zdravotnictví, vzdělávání a životním prostředí

05. 01. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

The American Fund for Czech and Slovak Leadership Studies (AFCSLS) startuje již třetí ročník stipendijního programu pro mladé vedoucí pracovníky ve zdravotnictví, vzdělávání a životním prostředí. Letošní novinkou je rozšíření poslední kategorie i o zelenou architekturu.

Hlavním záměrem programu je prostřednictvím podpory pobytu mladých talentů s vůdčími schopnostmi v USA rozvíjet dlouhodobou profesní a podnikovou spolupráci mezi českými, slovenskými a americkými partnery na špičkové úrovni.

První čtyři absolventi byli velmi spokojeni. Jediný účastník druhého ročníku právě dokončuje svůj program na Mayo Clinic a University of Minnesota,“ hodnotí dosavadní průběh programu Martin Herman, zástupce Amerického fondu hradícího veškeré náklady programu.

Největší zájem o náš program byl zatím hlavně ve zdravotnictví. Stále doufáme, že se nám přihlásí uchazeči v oborech týkajících se ochrany životního prostředí. I proto jsme letos rozšířili tuto kategorii i o zelenou architekturu,“ vysvětluje dále Martin Herman.

Stipendisté si připravují náplň svého programu sami podle svých představ. Ideální je kombinace školení na amerických univerzitách s praxí u amerického partnera. Celková délka pobytu v USA je maximálně šest měsíců.

Uchazečům doporučuji soustředit se především na dohodu s americkým partnerem, což prokazuje jejich schopnosti zaujmout pro spolupráci přední americké organizace,“ radí zástupce Fondu potenciálním zájemcům.

Předpokladem účasti je alespoň pět let praxe v příslušném oboru, univerzitní vzdělání minimálně na bakalářské úrovni a angličtina. Uchazeči musí mít podporu svého zaměstnavatele a kolegů v oboru.

Termín pro přihlášky na rok 2010 je 31. březen 2010.

Kontakt:

Email: mherman@afcsls.org
http://www.afcsls.org             
http://www.fulbright.cz

Tagy: Aktuálně, NazelenoPlus

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií