Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Tip pro novou fasádu, kde přednost má vkus, funkčnost, úspora energie a zdraví

20. 05. 2011 | Tisková zpráva


Fasády zpravidla posuzujeme z hlediska jejich estetiky a životnosti. Není ale dobře zamyslet se také nad tím, že jde o kontaktní plochy, jež ovlivňují prostředí, ve kterém žijeme? Fasády mají z těchto důvodů vliv i na náš zdravotní stav.
 
Zdravé prostředí a pohoda v interiérech závisí na řadě okolností, mezi nimiž významné místo zaujímají materiály. To, z čeho sestávají konstrukce staveb, a hlavně čím jsou obložené.
 
Jedním z kvalitních materiálů na povrchové úpravy domů jsou jednoznačně odvětrané a tepelně-izolační fasády Novabrik, které zaručí příjemné klima v domě bez vlhkostí a plísní. Nezanedbatelný je i hlukový útlum, protipožární odolnost a 50 let garance.
 
Více informací najdete zde.

 

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Ceny energií, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií