Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Tip na léto: Půjčovny elektrokol a elektroskútrů na Vranovské přehradě

27. 06. 2013 | Portál EnergiePlus+


Společnost E.ON s firmou Vranov Agency a s dalšími partnery spustila novou službu pro všechny návštěvníky Vranovské přehrady a Znojemska v podobě možnosti zapůjčení elektrokol a elektroskútrů. Nemusíte tedy již být zdatnými cyklisty nebo prosedět celý den v autě, abyste i v tomto, pro cyklisty poměrně náročném terénu, mohli pozorovat vše při tiché jízdě na elektrokole nebo elektroskútru a navíc se chovat šetrně k životnímu prostředí. Stačí využít služeb některé z půjčoven, pak jen vyrazit.

Připraveny jsme 3 tématické okruhy, které nabídnou to nejzajímavější a nejatraktivnější co tento kraj nabízí. Podél tratí jsou vybudovány nabíjecí stanice. Každý tak může navštívit Vodní elektrárnu Vranov, pozorovat krásy NP Podyjí, navštívit kraj našich sousedů, nejmenší rakouské městečko Hardegg nebo navštívit další zajímavá místa tohoto regionu. Pro zákazníky společnosti E.ON je navíc připraven bonusový program, díky kterému můžete ušetřit až 1000 Kč na zámcích, hradech, kempech, hotelích, penzionech, restauracích a dalších atraktivních místech pro turisty.

Kde najdete půjčovny?

Půjčovna a dobíjecí stanice
Vranovská přehrada - hráz
tel.: 723 375 156, info@vranovagency.cz

Půjčovna a dobíjecí stanice
Vranovská přehrada - Camp Pláž
tel.: 739 750 490, info@bakchusaktivity.cz

Půjčovna a dobíjecí stanice
Znojmo - Infocentrum Cyklo Kučera
tel.: 608 736 135, cyklokucera@seznam.cz

Půjčovna a dobíjecí stanice
Bítov - Camp Bítov Horka
tel.: 606 88 75 75, info@vranovagency.cz

Více informací o půjčovnách i bonusovém programu naleznete zde.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií