Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: ThermWet obdržel status člena Čekatele od Centra pasivního domu

03. 05. 2011 | Tisková zpráva


Centrum pasivního domu vyhodnotilo činnost společnosti ThermWet s.r.o. a zařadilo ji mezi členy Čekatele. Status člena Čekatele je pro firmu ThermWet oceněním její práce na poli nuceného větrání s rekuperací tepla.

ThermWet vyrábí rekuperační jednotky

Stavíte pasivní dům, nebo byste se chtěli alespoň přiblížit se svou stavbou k pasivnímu standardu? Pak budete zcela jistě potřebovat systém nuceného větrání s rekuperací tepla. ThermWet vyrábí rekuperační jednotky i dodává celý systém na klíč do rodinných domů po celé České republice.

Větrejte úsporně i vy!

 

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Bydlení, Větrání, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Rekuperace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií