Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: ThermWet a prezentace na Forarch 2012

31. 08. 2012 | Tisková zpráva


Thermwet – rekuperace vzduchu -  je již na českém trhu s rekuperačními jednotkami etablovaným výrobcem a ověřeným dodavatelem celého větracího systému. Na Forarch 2012 nepřichází se zásadními novinkami, ale osvědčené systémy ekonomické rekuperace na stánku 4C23 v hale vytápění spolehlivě naleznete.

Rekuperační jednotka Helix Vent-box je dalším vývojovým pokračováním úspěšné série výměníků  Helix, obsahuje nejen unikátní protiproudý trubkový výměník, který v zimě není potřeba opatřovat před zamrznutím, ale i velice úsporné ventilátory s EC motorem.
 
Systém je řízen, ovladačem naší výroby s názvem C.A.T. (Control Ait ThermWet). Je to plně automatické řízení s možností přepnutí do manuálního režimu. V základní variantě je možné nastavení třech spínacích intervalů pro každý den v týdnu a zvlášť pro léto i zimu. Manuálně ovládáte intenzivní odtahy z prostor jako je WC, kuchyně, koupelny a By-pass. V rozšířené variantě je systém doplněn a regulován přes čidla (pohybu, teploty, kvality vzduchu, vlhkosti, CO2).
Větrací systém ThermWet je možné vřadit do řízení inteligentního domu, kontaktujte nás.

 

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Větrání, Stavba a rekonstrukce, Rekuperace

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií