Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Testovací jízdy na elektrokolech na veletrhu AMPER v Praze

10. 04. 2010 | Tisková zpráva


Testovací jízdy na elektrokolech na veletrhu AMPER v Praze

Termín:  13. - 16. 04. 2010, 9:00 - 17:00h
Místo : Pražský veletržní areál v Letňanech - vstupní hala

Po celou dobu konání veletrhu AMPER 2010 budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si jízdu na elektrokole (skládací, městský a terénní typ). K vidění budou  elektrokola  značek AGOGS a WISPER, na kterých se mohou zájemci projet a zažít tak neopakovatelný pocit. Ve vstupní hale pražského veletržního areálu v Letňanech  bude umístěn stánek společnosti ekolo.cz, která je výrobcem elektrokol značky AGOGS a výhradním dovozcem elektrokol značky WISPER pro ČR a SR. Na Vaši návštěvu se těší tým ekolo.cz.

 

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií