Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Tesla začíná prodávat své solární střešní tašky

16. 05. 2017 | Michal Doležel


Společnost Tesla začala na Americkém trhu prodávat své solární tašky. Střešní krytinu, která změní střechu na fotovoltaickou elektrárnu, aniž by příliš zasáhla do celkové estetiky domu, firma přitom představila už loni v létě. Firma nové solární tašky nabízí ve čtyřech různých designových variantách - “Textured Glass Tile,” “Slate Glass Tile,” “Tuscan Glass Tile a “Smooth Glass Tile.”

solární střecha Tesla

Na rozdíl od fotovoltaických panelů umožnují solární střešní tašky zachovat celkový estetický ráz domu. Foto Tesla

Tesla na svém webu zprovoznila kalkulačku, kde si zájemci na základě dat z Googlu mohou spočítat cenu a návratnost své střechy. Zprávy na odborných webech také odhalují cenu tohoto řešení solárních panelů – cca 6000 Kč za m2. Cena by však podle Tesly měla být časem nižší. Na solární technologii v taškách nabízí Tesla záruku 30 let, na samotné tašky je pak záruka doživotní.

V Evropě bychom se solárních střešních tašek Tesla měli dočkat příští rok.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií