Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Termostatická hlavice Danfoss living connect obdržela eu.bac certifikát

26. 03. 2013 | Komerční sdělení


Termostatická hlavice pro regulaci vytápění Danfoss living connect obdržela certifikát eu.bac s CA hodnotou 0,4. Díky tomu je nyní prokazatelné, že living connect je termostatická hlavice s přesnou regulací. Hodnota CA vyjadřuje schopnost termostatické hlavice reagovat na vnitřní a vnější systémové změny, jako je například počasí.

Díky získání certifikátu tak společnost Danfoss patří k výrobcům s nejlepší osvědčenou přesností v evropském certifikačním systému pro energetickou účinnost v rozmezí domácí kontroly, automatizace budov a služeb. Více informací najdete na http://cz.danfoss.com.

Více informaci o certifikátech eu.bac pak najdete zde.

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

greatalikhan23. 01. 2016 13:30
Having an attractive replica michael kors timepiece is an essential part of the modern gentleman''s styleJike15. 08. 2016 09:36
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií