Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Termostat s dotykovým displejem

12. 10. 2012 | Tisková zpráva


Značka DEVI patřící do skupiny Danfoss přichází na trh s novinkou v podobě inteligentního termostatu DEVIreg™ Touch, který je ovládán pomocí dotykového displeje. Tato dnes rychle se rozšiřující technologie ovládání zvyšuje významně uživatelský komfort termostatu. Nový DEVIreg™ Touch je stylovým výrobkem s podsvíceným dvoupalcovým dotykovým displejem, který se ovládá stejně snadno, jako současné chytré mobilní telefony. Za zmínku stojí, že termostat DEVIreg™ Touch byl navržen na základě potřeb a ohlasů zákazníků. Regulace vytápění je intuitivní, velmi přesná a efektivní, takže navíc termostat šetří uživateli energii a snižuje náklady.

Termostat DEVIreg™ Touch nabízí snadné a flexibilní nastavení času včetně programování, nejmodernější časovač třetí generace, optimalizuje zapínání a útlum vytápění, poskytuje svému uživateli informace o spotřebě energie za 7 nebo 30 dní, a má v sobě zabudovanou funkci „otevřené okno“ a tlačítko pro rychlý přístup ke speciálním funkcím – „Pryč“ nebo „Ochrana proti mrazu“.  Kombinací těchto „inteligentních“ funkcí je možné ušetřit až 12 % nákladů na energii. To vše v elegantním balení čistého minimalistického designu, který lehce zapadne do každého interiéru.

Výrobce poskytuje na výrobek nadstandardní 5letou záruku. Navíc přišel se zajímavou podporou prodeje tím, že vytvořil unikátní virtuální verzi termostatu, kterou si lze stáhnout na Android Market nebo můžete navštívit přímo stránky výrobku DEVIreg™ Touch. Pomocí prakticky identického „termostatu“ se uživatel může přesvědčit jak je jeho uživatelské rozhraní jednoduché. Naučí se termostat mimo jiné i programovat a současně také instalovat. Nový dotykový termostat lze velmi snadno vyměnit za starý.

Další informace na www.devi.cz nebo navštivte touch.devi.cz

Více informací: Ing. Novotná Šárka, Manager Internal Sales & Marketing
E-mail: Sarka.Novotna@danfoss.com
Tel.: +420 283 014 224 | Mobile: +420 602 241 008 | Fax: +420 283 014 567
Danfoss, s.r.o.,Heating Solutions Division, V Parku 2316/12, 148 00 Praha 4, The Czech Republic, www.cz.danfoss.com

Tagy: Aktuálně, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií