Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Tepelné čerpadlo s dotací 60 000 Kč!

22. 11. 2011 | Tisková zpráva


Chcete ušetřit náklady na vytápění a ohřev vody? Získejte tepelné čerpadlo s dotací až 60 000 Kč! Komplexní řešení na míru nejen pro zákazníky E.ON – od bezplatného poradenství, přes projekt, nabídku až po montáž a zajištěný servis.

Tepelná čerpadla slouží k vytápění, ohřevu teplé užitkové vody a v letním období navíc plní i roli klimatizace. Tepelná čerpadla se vyznačují velmi úsporným provozem, protože při svém chodu využívají obnovitelné zdroje energie. Jejich využití je vhodné jak v případě novostaveb, tak u rekonstrukcí.

Tepelné čerpadlo se vyplatí! E.ON poskytuje dotaci až 60 000 Kč

Nabídka příspěvku je určena všem domácnostem, firmám nebo institucím na území celé ČR. O dotaci se tedy mohou ucházet i subjekty, které nejsou zákazníky společnosti E.ON. Výše dotace se vztahuje k typu a výkonu vybraného tepelného čerpadla a může dosáhnout až 60 000 Kč. Konkrétně se tato dotace vztahuje na kompletní sortiment tepelných čerpadel značky Danfoss, která se řadí mezi špičku na evropském trhu.

Mám zájem o dotaci. Jak mám postupovat?

Postup je velmi jednoduchý. Není třeba se obávat zdlouhavého papírování a složitých procesů. Energetičtí poradci z E.ON Poradenského centra jsou připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy a zajistí kompletní realizaci vašeho záměru prostřednictvím partnerské společnosti LUMEN a. s. Více informací o nabídce dotace na tepelné čerpadlo naleznete také na stránkách Energieplus.

Kontakt pro informace a objednávky

E.ON Poradenské centrum, České Budějovice, F. A. Gerstnera 6, tel. 387 868 142 (pracovní dny 10 – 17 h), e-mail poradce@eon.cz, www.eon.energieplus.cz

Tagy: Energie, Aktuálně, Tepelná čerpadla, Vytápění, EnergiePlus+, Vytápění, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií