Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Temelín dostaví Američané, Rusové nebo Francouzi

19. 02. 2010 | redakce Nazeleno.cz


Kdo dostaví jadernou elektrárnu Temelín? Budou to Američané, Rusové nebo Francouzi? Podle dnešního vyjádření ČEZ splnili všichni dodavatelé kvalifikační předpoklady a bude s nimi dále jednáno.

Kdo lukrativní zakázku na dostavbu Temelína, jejíž výše je odhadována na 500 miliard korun, získá, není zatím jasné.

Do tendru se přihlásila francouzská společnost Areva, americký Westinghouse a rusko-české konsorcium, které vede společnost Atomstrojexport. Od května bude ČEZ s uchazeči jednat o detailech a posléze budou vyzváni k podání konkrétních nabídek. O tom, která ze tří přihlášených společností Temelím dostaví, by se mělo rozhodnout počátkem roku 2012.

Nové bloky jaderné elektrárny Temelín by měly být postaveny do roku 2020.

 

Tagy: Aktuálně, Energetika, Jaderná energie

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Kdyby se raději investovalo na zelenoMichal19. 02. 2010 15:04
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií