Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Svátek dřeva představí pět jedinečných domů - už tento víkend

31. 10. 2012 | Tisková zpráva


Všichni, kteří se zajímají o dřevostavby a moderní architekturu ze dřeva, se mohou těšit na první listopadový víkend. Ve dnech 3. – 4. 11. 2012 si v rámci Domesi Wood Weekendu budou moci prohlédnout celkem pět staveb z dílny Architektonického studia Domesi.

Další příležitost vidět stavby z NOVATOPu!

Centrem všeho dění se stane Domesi Concept House (Futura Freestyle) v Pulečném v Libereckém kraji. Moderní pojetí architektury tohoto domu se doplňuje s interiérem, který je převážně tvořen přiznanýni panely NOVATOP. Historie Futury Freestyle začala už na veletrhu Dřevostavby 2011, kde se stavěl její skelet. Následně byla postavena jako Domesi Concept House a již rok umožňuje široké veřejnosti bydlení na zkoušku nebo-li „testovací jízdu“ v moderní dřevostavbě se vším všudy.

Tento dům si v rámci Domesi Wood Weekendu budou moci návštěvníci prohlédnout mezi 10 a 17 hodinou nejen zvenku, ale i zevnitř. Po 17. hodině budou mít přímo na místě jedinečnou šanci popovídat si neformálně s oběma architekty, Václavem Zahradníčkem a Pavlem Horákem, koupit si knížky o dřevěné architektuře a interiérové doplňky z dílny Domesi Design.

Více informací o možnosti jak si Futuru Freestyle v Pulečném pronajmout/ vyzkoušet naleznete na www.domesiconcepthouse.com
Kde se nachází?: 50°11’32.743″N, 14°22’51.673″E

Futura Neo se chystá na svou premiéru

Studio Domesi připravuje také jedno překvapení. Poodhalí koncept nového typového domu s pracovním názvem Futura Neo, který bude mít svou premiéru na jaře příštího roku.

Na návštěvu nejen do Pekla

Zájemci budou moci v rámci Domesi Wood Weekendu navštívit také rodinný dům v Pekle v Josefově Dole. Zvenčí si pak budou moci prohlédnout další tři domy, které společnost Domesi v tomto regionu postavila, jednu v Roprachticích u Semil a další na Českolipsku v obcích Prysk a Cvikov (dům v obci Prysk je také postaven z panelů NOVATOP).

Pro další informace kontaktujte organizátora akce: Domesi/ Prodesi: Petra Wagnerová, p.wagnerova@prodesi.cz, tel.: 607/104 354

Tagy: Aktuálně, Služby, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií