Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Střecha v barvě čokolády

23. 05. 2011 | Tisková zpráva


Švédská společnost Lindab zahájila akci pod názvem „Dopřejte si kvalitní švédskou čokoládu“. V rámci této akce budou lehké střešní krytiny Lindab IDEAL, MEGA a TOPLINE v barvě hnědé RAL 8017 prodávány za neuvěřitelnou cenu od 219 Kč/m2 bez DPH. Akce potrvá od 1.6. do 31. 7. 2011.

Bezúdržbová profilovaná střešní krytina Lindab vyniká svou nízkou hmotností 5 kg/m2, což tvoří kolem pouhých 10 % běžné skládané krytiny. Tato úspora hmotnosti střechy může být ideálním řešením při rekonstrukcích starších objektů, kde by při použití skládané krytiny bylo nutné rekonstruovat celý krov. U novostaveb lze naopak ušetřit již při dimenzování krovu.

Dopřejte si kvalitní švédskou čokoládu

Akce „Střecha v barvě čokolády“ se vztahuje na krytiny se speciální  bezúdržbovou povrchovou úpravou „Polyester“. Základem je tenký, žárově pozinkovaný (275 g/m2) ocelový plech o síle 0,5 mm, tloušťka nanášeného polyesterového povrchu je 25 µm. Povrch je vhodný pro použití i do míst v náročných klimatických podmínkách. Vrstva je odolná proti UV záření. Tato krytina je tedy naprosto bezúdržbová a není třeba ji nijak ošetřovat ani natírat.

Lindab: Střecha na míru rychle a snadno

Profilovaná krytina Lindab také vyniká rychlou a jednoduchou pokládkou. Technické oddělení vypracuje přesný kladečský plán a krytiny se pak vyrábí v přesně definovaných rozměrech na míru konkrétní střechy. Pokládka krytiny je díky velkým dílům velice snadná a rychlá.

Díky výrobě na míru dané střechy vzniká při montáži jen minimální odpad. Montážníkům tak odpadají starosti a náklady s likvidací odpadu, zákazníkům náklady na zbytečně větší množství materiálu. Pokud je přeci jen třeba, zejména u atypických střešních konstrukcí, lze krytinu na místě jednoduše doupravit stříháním. Na krytiny Lindab s povrchem polyester se vztahuje záruka 15 let.

Ptejte se u prodejců Lindab. Více informací na: www.lindabstrechy.cz

Kontakt:

Lindab s.r.o.
Na Hůrce 1081/6, 161 00 Praha 6 – Ruzyně
Tel: +420 233 107 200, Fax: +420 233 107 250
E-mail: info@lindab.cz

Související články

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Střecha, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií