Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Stiebel Eltron vás zve na veletrh Aqua-therm 2010

08. 11. 2010 | Tisková zpráva


Společnost Stiebel Eltron si vás dovoluje pozvat k návštěvě své expozice na mezinárodním veletrhu Aqua-therm Praha 2010. Veletrh Aqua-therm se koná na Výstavišti PVA Letňany ve dnech 23. - 27. listopadu 2010.

Představí se výrobky Stiebel Eltron a De Ditrich

V expozici společnosti Stiebel Eltron se seznámíte se širokou nabídkou přístrojů na ohřev a vytápění, tepelných čerpadel, ventilačních jednotek, solárních panelů, kondenzační techniky a plynových kotlů. Výrobky značek Stiebel Eltron a De Ditrich se představí na stánku 231, v hale 2. Těšíme se na vaši návštěvu!

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Tepelná čerpadla, Vytápění, Fotovoltaika, Bydlení, Domácnost, Vytápění, Plynové kotle, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií