Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: STIEBEL ELTRON vás zve na For Arch 2011

02. 09. 2011 | Tisková zpráva


Srdečně vás zveme na návštěvu naší expozice na výstavišti PVA Letňany, v hale 4, stánek 4A23, kde vám rádi představíme přístroje na vytápění a ohřev vody značek STIEBEL ELTRON, AEG Haustechnik, TATRAMAT a DE DIETRICH v termínu 21. - 25. 9. 2011.

Široký sortiment ohřívačů vody, přístrojů na vytápění, topných kabelů a rohoží, tepelných čerpadel, ventilačních jednotek, solárních systémů a kondenzačních kotlů vám nabízí komfortní řešení pro každou situaci a zároveň i všestranné možnosti snížit vaše náklady na energie.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Vytápění, Plynové kotle, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií