Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Stavíte dům v okolí Brna? ThermWet zajistí větrací systém

20. 07. 2012 | Julie Kalodová


Vyhněte se vícenákladům při dodatečném pořízení rekuperace. Dokončujete stavbu? Využijte možnosti zaměření větracího systému na stavbě.

V okolí Brna není problém do konce léta si domluvit schůzku přímo na stavbě. Tato nová služba je určena všem, kteří finišují se stavbou a na rekuperaci tak trochu zapomněli. Zdarma vás navštíví pracovník firmy ThermWet a zaměří stavbu, vybere si od vás projekt a zajistí zapracování větrání do vaší novostavby v co nejpříznivějším čase pro vás. Domluvte si schůzku na telefonní čísle 601334164 ještě dnes. Tato služba je možná i po celé ČR po celý rok na telefonním čísle 775973717.

Pošlete podklady elektronicky a urychlíte postup!

Větrejte úsporně i vy!

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Větrání, Stavba a rekonstrukce, Rekuperace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií