Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Stavíme dřevostavbu z NOVATOPu na vlastní oči!

20. 06. 2011 | Tisková zpráva


Pro všechny zájemce o technologii NOVATOP, ale nejen pro ně, je připraven další DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ s možností zažít realizaci hrubé stavby domu na vlastní oči. Nenechte si jej ujít. Na místě tak budete moci vidět, jak rychle vyrůstá masivní celodřevěná konstrukce domu na připravené základové desce.  Stavbu domu bude provádět společnost 3AE s.r.o., která se zabývá návrhy staveb a jejich následnými realizacemi, zaměřuje se především na nízkoenergetické a pasivní domy.

  • Kde?  Rožmitál pod Třemšínem
  • Kdy? 21. – 23. 6. 2011 bude probíhat výstavba 1. a 2. patra a 25. 6. 2011 můžete navštívit již hotovou hrubou stavbu domu.  


Vizualizace domu na pozemku

Co uvidíte?

Realizaci konstrukce minimalistického dvoupatrového rodinného domu s plochou střechou.  Na základovou desku budou montovány obvodové stěnové komponenty NOVATOP SOLID, konstrukce střechy bude z krokví osazených na nosnou konstrukci.

Více informací zde.


Konstrukce NOVATOP

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií