Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Stavební systém NOVATOP je partnerem soutěže Dřevěný dům 2010

22. 02. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže Dřevěný dům 2010, která proběhne ve čtvrtek 25. února od 16 hod. v areálu PVA Letňany v Praze, bude mezi partnery tohoto projektu k vidění i značka stavebního systému NOVATOP.

Systém masivních velkoformátových dřevěných komponentů NOVATOP chce i pomocí partnerství a podpory letošního ročníku soutěže Dřevěný dům 2010 prezentovat odborné i laické veřejnosti roli významného hráče v segmentu dřevostaveb. Jiří Oslizlo, ředitel společnostni AGROP NOVA, která systém NOVATOP vyrábí, bude současně hostem semináře Bydlení ve dřevě – náš nový životní styl, který začne ve 14 hod. v hale 2D1 a který bude předcházet slavnostnímu vyhlášení výsledků letošního ročníku architektonické soutěže. „Soutěž Dřevěný dům už má svoji tradici a pro nás je důležité, že je to projekt určený architektům. Systém NOVATOP už má velmi dobrou pozici mezi realizačními firmami a naším nejbližším cílem je prezentovat jeho výhody i tvůrcům moderních dřevostaveb.“, uvedl Jiří Oslizlo.

Na semináři vystoupí Jiří Oslizlo s prezentací „Použití buku v dřevostavbách“. Systém NOVATOP je v prosazování myšlenky většího využití bukového dřeva v dřevozpracovatelském průmyslu lídrem na trhu a prokázal to i projektem objektu Woodstock, který byl v lednu slavnostně představen ve švýcarské Basileji.

Větší využití buku v dřevozpracovatelském průmyslu je jednoznačně cesta správným směrem, která navíc pomůže ozdravit současné monokultury smrkových lesů, které tak trápí i Českou republiku. Podpora zpracování buku do konstrukce dřevostaveb bude pro pily a další výrobce znamenat nutnost přizpůsobit své výrobní technologie, ale že to jde, ukazujeme i my,“ dodal Jiří Oslizlo.

NOVATOP se na veletrhu Dřevostavby 2010 prezentuje i svojí expozici, kterou najdou návštěvníci veletrhu v hale 3, sektor A, stánek č.10.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií