Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Stavební systém Ecopex: Nyní můžete stavět a zároveň zateplovat!

17. 09. 2012 | Tisková zpráva


Firma Readymat s.r.o. uvede na český a slovenský trh v druhé polovině září nový stavební systém ECOPEX od rakouského výrobce cihel Pexider. Jedná se o moderní jednoduchý systém pro výstavbu a zateplení rodinných domů a objektů. 

ECOPEX představuje dokonale provedenou stěnu, u které je poprvé cihla přirozeným způsobem připojena k izolantu (polystyrenová izolace EPS) bez použití lepidel, pěn a zbytečného hmoždinkování. Při výstavbě ušetříte nejen materiál, ale také velké množství času. Odpadá také riziko výskytu tepelných mostů, které u klasického zateplení s hmoždinkami vznikají a z domova vám tak utíká drahocenné teplo. Pro stavbu zateplené zdi potřebujete pouze dva komponenty.

 

Prvním je cihla  ECOPEX - pálená cihla o síle 25 cm se speciálně tvarovanými T-drážkami pro přesné spojení s izolantem. Cihlu je možné zdít buď na lepidlo či pěnu nebo klasickým způsobem na maltu. Druhým komponentem je izolant  ECOPEX – velmi kvalitní polystyren EPS-F s vyšší pevností a jednoduchým zásuvným systémem, do kterého se jednoduše zasunou cihly s vybroušenými T-drážkami a pevně drží. Cihly se dají omítat klasickou vnitřní omítkou. Finální povrchová úprava fasády se provádí, jako u klasického zateplovacího systému, výztužnou tkaninou do lepidla a poté třeba strukturovanou fasádní omítkou.

Vzorky unikátního systému ECOPEX budou k dispozici v provozovně společnosti Readymat s.r.o. v Hodoníně nebo v síti vybraných obchodních partnerů.

Více informací naleznete na www.ecopex.cz nebo www.readymat.cz.

Tagy: Aktuálně, Technologie, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií