Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Stáhněte si výkresy nízkoenergetického rodinného domu zdarma

04. 08. 2010 | Tisková zpráva


Výkresy rodinného domu s možností spotřeby zemního plynu na vytápění a ohřev teplé vody v průměru od 226 Kč měsíčně si můžete volně stáhnout na stavebním portále www.priprava-stavby.cz.

Společnost Príprava stavby s.r.o. ve spolupráci s poskytovateli financování bydlení a dotačním poradcem Zelená úsporám připravila společný projekt nízkoenergetického rodinného domu ENERGIA, který lze jednoduše upravit do pasivního standardu.

Nízkoenergetický dům lze upravit do pasivního standardu

Rodinný dům ENERGIA je koncepčně připraven tak, aby jeho náklady na topení a ohřev teplé užitkové vody mohly dosáhnout až 226 Kč měsíčně (cca 2711 Kč ročně) – dle konkrétních klimatických podmínek, vybavení a orientace stavby.

ENERGIA je jednogenerační rodinný dům typu Bungalov pro 3–5 osob navržený jako nízkoenergetický s propojenou kuchyní a halou, která slouží zároveň jako obývací pokoj (otevřená dispozice). Z chodby lze vstoupit do tří samostatných ložnic, které představují klidovou zónu rodinného domu. Samozřejmostí je propojení obývacího pokoje s venkovní terasou či zahradou. K objektu lze jednoduše přistavět pergolu či altán.

Prioritou při vytváření tohoto domu bylo nejen zajištění optimálního poměru ceny domu k jeho užitné hodnotě, ale také k ceně jeho provozu. Dům je pojat jako nízkoenergetický (tedy s výraznou úsporou spotřeby energií k vytápění) a při malých úpravách domu ještě v projektové fázi realizace domu lze dosáhnout pasivního standardu.

Objekt neobsahuje garáž. Garážové stání musí být součástí pozemku.

O společnosti Príprava stavby s.r.o.

Cílem a vizí společnosti Príprava stavby s.r.o. a stejnojmenného stavebního portálu www.priprava-stavby.cz je aktivně se podílet na vývoji a rozvoji aktivit v oblasti stavebnictví, vyhledávat a přivádět investory do regionu a zajišťovat jim "bezstarostný průběh" přípravy jejich akvizic – průmyslových a obchodních staveb.

Společnost Príprava stavby s.r.o. se také zabývá výstavbou rodinných domů a objektů pro bydlení s ohledem na nízkou energetickou náročnost těchto staveb a organizací vzdělávacích akcí.

Vydavatelství Prípravy stavby také vydává Magazín Přípravy stavby na vlastním internetovém portále www.priprava-stavby.cz.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií