Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Společnost Tesla chystá novou verzi své chytré baterie Powerwall

10. 02. 2016 | Michal Doležel


Šéf společnosti Tesla Elon Musk minulý týden v Paříži oznámil, že firma chystá novou verzi svých chytrých baterií Powerwall. Konkrétně prý řekl: "Během července nebo srpna se chystáme představit Powerwall ve verzi 2 a bude to další velký krok v jejích schopnostech a funkcích."

Nic konkrétnějšího už Musk neoznámil, takže do léta máme založeno na různé spekulace a domněnky. Jeho slova však slibují další rozšíření funkcí a možností baterie. Zdá se tedy, že nepůjde o běžný facelift designu, ale bude to něco většího. V létě se tedy nejspíš máme na co těšit.

Letos má navíc Tesla spustit část své obří továrny na baterie Gigafactory v Texasu. Rok 2016 by pro tento segment domácí energetiky proto mohl být velmi přínosný.

Zdroj PVBuzz.com

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika, Solární energie

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií